تمامی حقوق مادی و معنوی آثار و خدمات خریداری شده از این سایت متعلق به مدیریت سایت نارسیسی فارسی به آدرس www.narsisi-farsi.ir می باشد.

در بخش صنایع دستی که سفارش انواع کیف زنانه و مردانه پذیرفته میشود، در صورت موجود نبودن کیف سفارشی شما تقریبا یک هفته یا بیشتر زمان برای آماده سازی کیف لازم است(در صورتی که میخواهید از زمان دقیق آن آگاه شوید، میتوانید با شماره تماس 09338264953 از طریق واتزآپ ارتباط برقرار کنید). پس از آماده سازی در صورتی که هزینه آن را پرداخت کرده باشید، سفارش شما تحویل پست تیپاکس میشود تا کالا را به دست شما برساند. هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد.

در بخش الگوها اگر الگو موجود باشد برای شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد و در صورتی که آماده نباشد طی مدت اعلام شده به شما از طریق رسانه های اجتماعی آماده شده و برایتان ایمیل میگردد.

قبل از سفارش خدمت طراحی سایت حتما ابتدا طی یک ایمیل ویژگیهای سایت درخواستی خود را ایمیل کرده و پس از تأیید توسط مدیریت اقدام به پرداخت کنید. درغیراینصورت عواقب ناشی از آن به عهده خود شما میباشد و در صورتی که زمان کافی برای انجام پروژه شما نباشد مجبور خواهید بود به نحوی از سایر خدمات یا منابع آموزشی سایت استفاده کنید.

لطفا اگر از خدمات سایت ما راضی هستید، نارسیسی فارسی را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید؛ تا بتوانیم خدمات بهتر و با کیفیت تری را در اختیارتان قرار دهیم.

از این که با رعایت حقوق معنوی نارسیسی فارسی، ما را در تدوام روند تولید کتاب، فیلم های آموزشی، زیرنویس فیلم های آموزشی زبان اصلی و سایر خدمات خود یاری می کنید؛ از شما متشکریم.

مدیریت سایت نارسیسی فارسی